Prev

Next

Yeni Bir Yaşam Standardı: Inistanbul Bilindiği gibi İstanbul’da son yıllarda sayısız konut projesi hayata geçiriliyor. Kimisi İstanbul’un ücra bir köşesindeyken kimisi de tam merkezi bir yerde stratejik bir konumda bulunuyor. İş GYO ve Nef’in İnistanbul Gala projesi de, bu kapsamda oldukça büyük önemli bir nokta olan Topkapı’da hayata geçiriliyor.. Daha önceki Nef projelerinde uygulanan ve bu projede de yer bulan Foldhome sistemi ile bir eve sığmayacak tüm alanların bir arada olduğu bir düzen oluşturuldu... Topkapı’da inşa edilecek İnistanbul Gala, önemli şirketlere, alışveriş merkezlerine...

Devamını Oku

Limonata Öyle Yapılmaz Böyle Taze Sıkılır! DİMES LİMONATA. Taze sıkılmış limondan, ev usulü limonata. Türkiye’nin ilk meyve suyu markası DİMES, gerçek ev usulü limonata yapmak için, ev ev tüketicileri ziyaret ederek onlardan limonatayı nasıl yaptıklarını dinledi. 57 yıllık meyve uzmanlığını tüketicilerden aldığı bu tarifler ile birleştirerek DİMES LİMONATA’yı hazırladı. DİMES, özenle toplanılan limonları, bekletilmeden 24 saat içinde işliyor. Konsantre etmeden, taze sıkma limon suyu olarak ve hiçbir koruyucu katkı maddesi eklemeden şişeliyor. Bu nedenle, DİMES LİMONATA piyasadaki...

Devamını Oku

Doğuş Otomotiv Trafik Hayattır! Araç kullanırken telefonla konuşmayın, hayatı susturmayın! Çünkü Trafik Hayattır! Hayatımızın en önemli unsuru haline gelen trafik güvenliği konusunda farkındalık yaratmayı hedefleyen ve örnek uygulamalar geliştiren Trafik Hayattır platformu iletişim faaliyetlerine ara vermeden devam ediyor. Toplumsal sorumluluk alanı içerisinde trafik güvenliğine öncelikli olarak önem veren Doğuş Otomotiv, Trafik Hayattır ile trafikte saygı kültürünü yaygınlaştırmayı hedefliyor. Trafik güvenliği konusunda Türkiye’nin en istikrarlı kurumsal sorumluluk markası...

Devamını Oku

Sustainable Brands 2015 İstanbul İçin Geri Sayım... Sustainable Brands 2015 İstanbul İçin Geri Sayım Başladı 26-27 Mayıs tarihlerinde global Sustainable Brands buluşmaları kapsamında ‘How Now’ teması ile gerçekleştirilecek olan Sustainable Brands 2015 Istanbul, bir kez daha marka, inovasyon, yeni trendler, değişen müşteri davranışları ve sürdürülebilirlik konularında ilham almak, fikir alışverişi yapmak ve bilgi edinmek isteyen profesyonellerin buluşma adresi olacak. Dünyanın en önemli 50 konferansı arasında gösterilen global Sustainable Brands buluşmalarının İstanbul ayağında; ilişki ekonomisinde...

Devamını Oku

Soma’daki “Toplumsal Dönüşüm Projesi” Onlarla... Soma İçin Bir Olduk:  Gizli Kahramanlar Allianz Türkiye, sivil toplum örgütleriyle el ele vererek, bölgede etkilenen vatandaşlara ulaşabilmek, onların yaralarını sarmak ve yeni başlangıçlarını desteklemek için Soma’daydı. Soma’da 2014’te gerçekleşen ve ulusumuzu derinden sarsan maden faciasının ardından, Afetlerde Psikososyal Hizmetler Birliği (APHB) ve Bilim Kahramanları Derneği (BKD) ile işbirliği yapılarak “Allianz SomaDA”yı (Soma Dayanışma Ağı) geliştirdi. Fatma Çavuşoğlu, Mehmet Kocapınar, Gamze Akarca, Afetlerde Psikososyal Hizmetler...

Devamını Oku

twitterYorum yapmaya ne dersin?

E-Devlet Sisteminde (turkiye.gov.tr) Hatalı Şifre Sorunu ve Çözümü

18

Kategori : Gündem, Teknoloji, Web Siteleri


Yazı Bilgileri: Bu yazımız 9875 kere okunmuştur.

Son günlerde oldukça sık yaşanmaya başlanan bir Hatalı Şifre sorunu hakkında bilgi vermek istiyorum.

Normal şartlarda PTT kanalı ile aldığınız ilk şifrenin girişine müteakip sizden 8 haneden uzun, Karakter ve Rakamlardan oluşan bir şifre soruyor E-devlet sistemi. Ancak bu şifreyi onaylatıp, giriş yaptıktan belli bir zaman sonra sistem Hatalı Şifre uyarısı verebiliyor.

Son zamanlarda E-Devlet sisteminde başlayan Hatalı Şifre sorunu aslında neden kaynaklı olduğu bilinmeyen bir sorun. Bazıları PTT her kayıp şifreden 10 TL alıyor, onun kasasını doldurmak için yapılıyor desede biz bu durumu kabul etmek istemiyoruz.

Şifrenizi doğru girdiğiniz halde hatalı şifre uyarısı alıyorsanız www.turkiye.gov.tr/iletisim adresinden hızlı bir şekilde iletişime geçmenizde fayda vardır. Sonrasında 160 Nolu E-Devlet İrtibat Hattını arayabilirsiniz.

Ayrıca Mail ile durumu izah eden bir bilgilendirme yapmanızda da fayda var.  bilgi@turkiye.gov.tr mail adresine atılacak şikayetler de sistem yöneticileri tarafından cevaplanacaktır.

 

Bu Yazı Bügün 0 Kişi, Toplamda ise 4.751 Kişi tarafından okundu

     Benzer Yazılar:


Yorumlar (18)

Şifrem hata veriyor acil acmam gerekiyor

Bu sorun banada oldu ne yapmalıyım

geçen yıl 1 TL verip aldım
şifre yanlış deyince şimdilik lazım değil diye yenisini almadım.
tekrar lazım olunca 4 TL verip yeniden aldım
geçen yılki sıkıntıyı yaşamamak için cep telefonuma kaydettim
(23 yıllık bilgisayar kullanıcısıyım şifremi unuttuğum çok olmuştur işi sağlama bağladım)
dün giremedim
bugün de giremiyorum
bu 4 TL devletin para kaynağı değilse yetkililerin şifre olayına bankalar gibi bir çözüm üretmesi lazım diye düşünüyorum
ilgililerin okumasını ve bir şeyler yapmasını dilerim

Devlet Şifremi Giremiyorum Hata Veriyorum bu yaklaşık olarak 4 defa aldım postaneden 1 defa girebiliyorum ondan sonra giremiyorum acaba her postaneden aldığım devlet şifresi 1 defa ya mı mahsus.neden giremiyorum.çözümü hakkında bilgi almak istiyorum.yaklaşık olarak 6-8 aydır e-devlet şifremi kullanamıyorum.yoksa yasal hakkımı arıyacağımı ARZ eder gereğinin yapılmasını diler saygılar sunarım.
İSMAİL GÜNEY

edevletşifremi istiyom

PTT Şubelerine uğrayabilirsiniz.

şifremi geçen yıl almıştım, uzun süre kullanmadım.Bugün kullandığımda hatalı olduğu söylendi.Ne yapmam gerekir.

PTT’den 10 TL ödeme yaparak şifre almanız gerek yeniden.

şifremi yazdığım halde hatalı deniliyor,yeniden şifremi almam gerek.lütfen yanıtlar mısınız? teşekkürler

Şifre kabul edilmiorsa o zaman yeni şifre almanız gerek.

Ya böle kandrmaya çalışıolar mı ya koca develt kasam dolsun diye adam kandıryo 2tl alıyoruz olmuyo 15 Tl istiyorlar böyle sorunlar varsa bence bence bu site uygn değildir.Plaka sorgulatacağm sorgulatılmo (Sistem Hatası )dio buna açık bir cevap verirmisiniz…!

Saatler önce aldığım şifre hatalı oluverdi birden:) Burdan da bir rant elde edin tabi herkes 2. şifre için 10 tl yatırsa ihya olursunuz. Hakkımı helal etmiyorum. Haram zıkkım olsun!

Bu sorun herkes gibi bende de oldu teşekkürler

yha benım dedemın e-devlet şifresını vermışler ptt den ama biz giriyoruz yanlış diyo şuanda şifreyi degştrmek istıyoruz yardımcı olurmusunz ?

MEHMET KOŞARIN YAŞADIĞI SORUNUN AYNISINI YAŞADIM:(( LÜTFEN YETKİLİLERİN İLGİSİNİ BEKLİYORUZ.

şifremi almakistiyom

Cevap: PTT şuıbelerine uğrayabilirsiniz.

E_Devlet şifresinde yaşadıgım sorun benide madur etti benden şifremi degitirmerm istendi degiştirdim,denedim açıldı daha sora denemelerimde siteme ulaşamadım.. 160 çagrı merkezini aradım onlar da yeni bir şifre almamı önerdiler,ben her sefer şifre almak zorunmıyı. lütfen bu maduriyetimizi giderin.

Bilgi ve paylaşım için teşekkürler.

e devlet şifremi nasıl değiştirebilirim.

Cevap: Sisteme giriş yaptıktan sonra en üst sağ kısımdaki linklerden “AYARLARIM” linkina tıklayın. Açılan sayfada kimlik resminin üstünde solda “AYARLARIM VE ŞİFRE İŞLEMLERİM” alanı mevcut. Oraya tıklayınca açılan sayfadan “ŞİFRE DEĞİŞTİR” buytonu ile şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Evet bana da oldu. teşekkürler açıklama için

Bu sorun geçen banada oldu, teşekkürler.

Yorum Alanı